Najnowsze oferty pracy:

  • Monter konstrukcji stalowych

     PPHU VOSS

    Montaż konstrukcji stalowych – praca na terenie całej Unii Europejskiej i nie tylkoMontaż konstrukcji regałów wysokiego składowaniaDoświadczenie na podobnym stanowisku - mile widzianeZnajomość rysunku...

    dzisiaj
  • Monter dźwigów towarowo-osobowych

     BIC Electric Sp. z o.o.

    Do zakresu obowiązków osoby na powyższym stanowisku będzie należało m.in.:montaż i instalacja dźwigów elektrycznych / hydraulicznych osobowych i towarowo-osobowychserwis i rozruch dźwigów osobowych i...

    dzisiaj
  • Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

     OPOLTRANS Spółka z o.o.
        świętokrzyskie/ Kielce

    Dbałość o realizację planów sprzedażowychMonitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna)Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddzialePrzydzielanie zadań handlowcom, szkolenie...

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Regionalny menedżer ds. marketingu

Praca: Regionalny menedżer ds. marketingu

Ogłoszenie numer: 2399282, z dnia 2019-04-15

Regionalny menedżer ds. marketingu

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce

Opis stanowiska

  • zarządzanie, motywowanie i ocena osiąganych wyników kilkuosobowego zespołu
  • określanie i realizowanie strategii sprzedaży na rynku lokalnym
  • budowanie długofalowych relacji z nowymi klientami
  • tworzenie i realizację planu operacyjnego oddziału

Wymagania

  • dokładność i dobra organizacja pracy,
  • inicjatywa i kreatywność,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera (Microsoft Office: Word, Excel),
  • własny samochód (prawo jazdy kategorii B).
  • doświadczenie w zarządzaniu lub koordynacji zespołu pracowników
  • doświadczenie w sprzedaży lub zarządzaniu relacjami z klientami
  • znajomość zagadnień social media

Oferujemy

  • premie uzależnione od wyników
  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy;
  • pracę w młodym zespole,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • ciekawą pracę w dynamicznym środowisku z teamem odnoszącym sukcesy.
  • przejrzyste zasady wynagrodzenia.
  • dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole.