Najnowsze oferty pracy:

  • Telco Working Student

     NOKIA

    Daily activitiesYou will be responsible for supporting Radio Product Introduction team in daily work. Main tasks will cover customer faults reproduction in local Nokia laboratory, preparation of product acceptance test...

    wczoraj
  • Technik instalator

     Iris Telecommunication Poland Sp. z o. o.

    Główne zadania: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać przeprowadzenie prac instalacyjnych i uruchomieniowych bezprzewodowych systemów telekomunikacyjnych. Główne obowiązki:wykonywanie...

    wczoraj
  • Specjalista ds. sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

    Główne zadania: Budowa i konserwacja telekomunikacyjnych linii kablowych (kanałowych, ziemnych i napowietrznych); kanalizacji teletechnicznej, rurociągów kablowych, linii napowietrznych, montaż...

    wczoraj

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Regionalny menedżer ds. marketingu

Praca: Regionalny menedżer ds. marketingu

Ogłoszenie numer: 2399282, z dnia 2019-04-15

Regionalny menedżer ds. marketingu

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce

Opis stanowiska

  • zarządzanie, motywowanie i ocena osiąganych wyników kilkuosobowego zespołu
  • określanie i realizowanie strategii sprzedaży na rynku lokalnym
  • budowanie długofalowych relacji z nowymi klientami
  • tworzenie i realizację planu operacyjnego oddziału

Wymagania

  • dokładność i dobra organizacja pracy,
  • inicjatywa i kreatywność,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera (Microsoft Office: Word, Excel),
  • własny samochód (prawo jazdy kategorii B).
  • doświadczenie w zarządzaniu lub koordynacji zespołu pracowników
  • doświadczenie w sprzedaży lub zarządzaniu relacjami z klientami
  • znajomość zagadnień social media

Oferujemy

  • premie uzależnione od wyników
  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy;
  • pracę w młodym zespole,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • ciekawą pracę w dynamicznym środowisku z teamem odnoszącym sukcesy.
  • przejrzyste zasady wynagrodzenia.
  • dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole.