Najnowsze oferty pracy:

  • Senior FullStack Developer (Java/Node.js/Angular)

     Luxoft

    Fluency in Java 8 (or higher) Strong in Spring/SpringBoot, Hibernate and SQL Good knowledge in Node.js (written in Type Script) Good knowledge / know-how in...

    wczoraj
  • Senior Java/Scala Developer

     Luxoft

    Develop and deliver cloud native micro services Profound knowledge of distributed systems. Event sourcing and messaging systems (Kafka is preferred) Strong...

    wczoraj
  • Stolarz / Cieśla - Monter płyt kartonowo gipsowych

     Kopw Sp. z o.o.

    Wymagane doświadczenie prawo jazdy kat b Mile widziany komunikatywny język angielski

    wczoraj
  • Murarz - prace przy fundamentach

    wczoraj
  • Front-End Developer

     Luxoft

    The candidate will be expected to; Develop front-end side of applications using Angular Review requirements, design, implement, document and test front-end...

    wczoraj

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Robotnik gospodarczy

Praca: Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Robotnik gospodarczy
Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna
Numer: StPr/20/1040
OBOWIĄZKI:

-prace porządkowe na terenie miasta

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Oferta przeznaczona dla klientów PUP Skarżysko-Kamienna.

Miejsce pracy:

Skarżysko-Kamienna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej