Najnowsze oferty pracy:

  • Młodszy Inżynier elektronik

     ZF Group

    Miejsce pracy: Częstochowa   Kogo szukamy: Ludzi z pasją, elektroników, mechatroników, programistów chcących rozwijać swoją wiedzę i umiejętności oraz dzielić się tym z innymi. Osób, które tworzyły...

  • Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - jęz. bułgarski

     HomeGlobal

    Miejsce pracy: Warszawa lub praca zdalna Do Twoich zadań będzie należeć: telefoniczny kontakt z klientem, który już wyraził chęć  do zakupu produktu, promowanie i sprzedaż produktów, dbanie o relacje z...

    dzisiaj
  • Konsultant telefoniczny

     CCIG Group Sp. z o.o.
        świętokrzyskie/ Kielce

    NOWA, JESZCZEWYŻSZA STAWKA!Od razu poczujesz się cieplej.ZAROBISZ NA ZIMOWE SZALEŃSTWA,A MOŻE ZOSTANIESZ NA DŁUŻEJ ?DOPASUJESZ GRAFIK POD SIEBIEI ZIMOWE PLANY !NOWA, WYŻSZA STAWKA,OD STYCZNIA PŁACIMY 14,70 ZŁ /...

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Senior Shopify Developer

Praca: Senior Shopify Developer

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Senior Shopify Developer
Nr ref.: SD/KRK/JK

Dla naszego Klienta, krakowskiej firma z branży IT zajmującej się tworzeniem aplikacji webowych oraz mobilnych, administracją serwerową, projektowaniem stron internetowych oraz szeroko rozumianymi usługami marketingowymi poszukujemy Senior Shopify Developera, który dołączy do zespołu pracującego nad budową sklepu internetowego  (zdrowa żywność) we współpracy z partnerami z USA.

Twoje obowiązki:

Stworzenie i odpowiadanie za założenia techniczne oraz architekturę nowego sklepu, doradztwo w zakresie doboru Shopify Apps, nadzór techniczny nad innymi developerami, Code Reviews.

Stos technologiczny: frontend - Liquid, JavaScript, jQuery, CSS, HTML

backend - do ustalenia, częściowo PHP

Czego oczekujemy:

  • min. 4-letniego doświadczenia w programowaniu, mile widziane 2 lata w Shopify
  • biegłej znajomości API Shopify oraz Shopify Apps
  • znajomości zasad tworzenia kodu w Shopify i zaawansowanych narzędzi developerskich
  • język angielski min. B1

Proponujemy Tobie:

  • możliwość pracy w pełni zdalnej
  • elastyczny wymiar godzinowy: od full-time do 5-15 h/tyg.
  • kontrakt na około 4-6 miesięcy, następnie możliwość consultingu godzinowego
  • dowolną formę zatrudnienia
  • konkurencyjne stawki
  • udział w ciekawym projekcie dla dużego e-commerce z Texasu

Klauzula zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.