Najnowsze oferty pracy:

  • Spawacz TIG (metale kolorowe)

     Klient portalu Praca.pl

    Miejsce pracy: WrocławSpawanie/napawanie metodą TIGCodzienna kontrola i organizacja stanowiska pracyObsługa piaskarkiPostępowanie zgodne z polityką zakładu, a także instrukcjami, procedurami oraz przyjętymi...

    dzisiaj
  • Ślusarz / Monter

    Miejsce pracy: WrocławWykonywanie prac ślusarskich typu: montaż-demontaż detali, gratowanie, szlifowanie.Doświadczenie w pracy z palnikiem.Wykonywanie i dokumentowanie kontroli wymiarów części zgodnie ze...

    dzisiaj
  • Regionalny Menedżer Sprzedaży

     TUiR/TUnŻ Warta S.A.
        świętokrzyskie/ Kielce

    Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:rozwijanie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych (majątkowych i życiowych) poprzez podległą sieć agencyjną,monitorowanie pracy sieci w zakresie wykonania...

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Serwisant Instalacji Chłodniczych

Praca: Serwisant Instalacji Chłodniczych

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się w projektowaniu, aranżacji, montażu i serwisie urządzeń chłodniczych, wentylacji i klimatyzacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Serwisant Instalacji Chłodniczych
praca mobilna cały kraj

OBOWIĄZKI:
  • serwis urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych,
  • diagnostyka parametrów pracy urządzeń i ich regulacja,
  • pomiar, regulacja i uzupełnianie czynnika chłodniczego,
  • czyszczenie i wymiana elementów instalacji chłodniczych,
  • badanie szczelności instalacji.
WYMAGANIA:
  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu chłodnictwa,
  • wykształcenie techniczne, mile widziane z zakresu chłodnictwa,
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość instalacji z czynnikami chłodniczymi: freon, dwutlenek węgla, amoniak
  • uprawnienia branżowe-gazowe,
  • prawo jazdy kat. B dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie.
PRACODAWCA OFERUJE:
  • zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premia,
  • szkolenia z zakresu chłodnictwa,
  • pakiet medyczny.
W aplikacji prosimy zawrzeć zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).