Najnowsze oferty pracy:

  • Główny Negocjator Ubezpieczeń Grupowych

     AXA

    Szukamy osób, które z pasją i zaangażowaniem podejmują nowe wyzwania, lubią poznawać ludzi, potrafią ich słuchać oraz dopasowywać rozwiązania idealne dla ich potrzeb. Przedstawicieli, dla których hasło...

    dzisiaj
  • Kierownik Ubezpieczeń Grupowych

     AXA

    dzisiaj
  • Fryzjer

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Nowa Słupia

    Strzyżenie, modelowanie, farbowanie włosówWymagania konieczne:Zawód: Fryzjer*Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: Fryzjer

    wczoraj

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Ślusarz / Spawacz

Praca: Ślusarz / Spawacz

Ogłoszenie numer: 2246145, z dnia 2019-02-01

Firma TNS Sp. z o.o.
zatrudni w zakładzie produkcyjnym TNS Zawadzkie
oraz na kontraktach zagranicznych w Niemczech

osoby na stanowisku:

Ślusarz / Spawacz

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • spawanie półautomatem - metoda 135 lub 141; wszystkie pozycje;

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność;
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami;

Oferujemy

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności i zaangażowania;
  • możliwość rozwoju zawodowego.