Najnowsze oferty pracy:

  • Kierownik Salonu Odzieżowego

     SZACHOWNICA
        świętokrzyskie/ Kielce - Galeria Korona

    Twoje Zadaniakompleksowe zarządzanie podległym salonemcodzienne organizowanie pracy własnej i podległego zespołuwspieranie i rozwijanie współpracownikówmotywowanie i zachęcanie do efektywnej pracydbanie o...

    dzisiaj
  • Pomocnik Wiertacza

     Bose-Instal

    praca na terenie całej Polskipomoc przy odwiertach pod pompy ciepłarozpoczęcie i koniec zlecenia zawsze na terenie woj. mazowieckiego - nasz oddział Czerwona Niwa 1Asprawność fizycznadyspozycyjnośćprawo jazdy

    dzisiaj
  • Agent ubezpieczeniowy

     Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie
        świętokrzyskie/ Włoszczowa

    Wystawianie polis, pozyskiwanie klientów.Wymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodoweUprawnienia: obsługa urządzeń biurowychUprawnienia: obsługa komputera

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Ślusarz

Praca: Ślusarz

Ślusarz
Miejsce pracy: Skroniów
Numer: StPr/18/0673
OBOWIĄZKI:
szlifowanie elementów po spawaniu
Miejsce pracy:

Skroniów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie