Najnowsze oferty pracy:

  • Młodszy Inżynier elektronik

     ZF Group

    Miejsce pracy: Częstochowa   Kogo szukamy: Ludzi z pasją, elektroników, mechatroników, programistów chcących rozwijać swoją wiedzę i umiejętności oraz dzielić się tym z innymi. Osób, które tworzyły...

  • Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - jęz. bułgarski

     HomeGlobal

    Miejsce pracy: Warszawa lub praca zdalna Do Twoich zadań będzie należeć: telefoniczny kontakt z klientem, który już wyraził chęć  do zakupu produktu, promowanie i sprzedaż produktów, dbanie o relacje z...

    dzisiaj
  • Konsultant telefoniczny

     CCIG Group Sp. z o.o.
        świętokrzyskie/ Kielce

    NOWA, JESZCZEWYŻSZA STAWKA!Od razu poczujesz się cieplej.ZAROBISZ NA ZIMOWE SZALEŃSTWA,A MOŻE ZOSTANIESZ NA DŁUŻEJ ?DOPASUJESZ GRAFIK POD SIEBIEI ZIMOWE PLANY !NOWA, WYŻSZA STAWKA,OD STYCZNIA PŁACIMY 14,70 ZŁ /...

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym Orange

Praca: Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym Orange

Specjalista ds. Sprzedaży
w Salonie Firmowym Orange
Team Końskie,
ul. 16 Stycznia 7a

(umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa pracownika)

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milinów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • sprzedaż i promowanie naszej oferty wśród klientów odwiedzających salony Orange
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • obsługa klientów zgodnie ze standardami Orange
  • edukowanie klientów z zakresu nowych technologii
  • stałe uaktualnianie wiedzy o ofertach Orange oraz rynku telekomunikacyjnym
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów
  • chcesz być doradcą i opiekunem klientów
  • interesujesz się nowymi technologiami
  • działasz skutecznie, z pasją i dynamizmem
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów – mile widziane
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Realne wyzwania na co dzień
  • Nowe znajomości i przyjaźnie na lata
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Internet i telefon bez limitu
  • Kartę sportową bez limitów
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły
Poznaj nowych znajomych z Orange
Poznaj nowych znajomych
z Orange