Najnowsze oferty pracy:

  • Office Manager

     SanDiet sp.c. P.Ihnatowicz E.Ptak

    Nasz pracownik marzeń POTRAFIPracować zdalnie (nie jest potrzebny kontakt z klientem)Układać indywidualne jadłospisy (w kcalmar)Zarządzać szeroko...

    dzisiaj
  • Konsultant Salonu Firmowego

     VECTRA S.A.
        świętokrzyskie/ Kielce

      Wymagania:wykształcenie średnie;pożądane minimum 6. miesięczne doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu, związanym z bezpośrednią...

    dzisiaj
  • Nauczyciel przedmiotów zawodowych

     Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.
        świętokrzyskie/ Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Starachowice

    w zakresie następujących zagadnień:Informatyka i bezpieczeństwo teleinformatyczneFlorystykaRachunkowośćAdministracja i prawoTerapia...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym Orange

Praca: Specjalista ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym Orange

Specjalista ds. Sprzedaży
w Salonie Firmowym Orange
Team Końskie,
ul. 16 Stycznia 7a

umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa pracownika

Jesteśmy w czołówce firm w rankingu Top Employer Polska. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań - to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków przez rozwiązania telekomunikacyjne.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • sprzedaż i promowanie naszej oferty wśród klientów odwiedzających salony Orange
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • obsługa klientów zgodnie ze standardami Orange
  • edukowanie klientów z zakresu nowych technologii
  • stałe uaktualnianie wiedzy o ofertach Orange oraz rynku telekomunikacyjnym
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów
  • chcesz być doradcą i opiekunem klientów
  • interesujesz się nowymi technologiami
  • działasz skutecznie, z pasją i dynamizmem
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów – mile widziane
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • realne wyzwania na co dzień
  • nowe znajomości i przyjaźnie na lata
  • prywatną opiekę medyczną
  • internet i telefon bez limitu
  • kartę sportową bez limitów
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły
Poznaj nowych znajomych z Orange
Poznaj nowych znajomych
z Orange