Najnowsze oferty pracy:

  • IT Business Analyst

     Avenga

    Project description Work within Capital Agile Release Train (CART) as an IT Analyst.CART is a large program/agile release train with ca 10 Scrum teams...

    dzisiaj
  • Scala Developer

     Avenga

     If youve responded positively to the above questions and want to work in a great, international team that is passionate, creative, ambitious, open to...

    dzisiaj
  • Kierownik Robót Elektrycznych

     ELEMONT Sp. z o.o.

    Do Twoich zadań należeć będzie:Bezpośredni nadzór nad powierzonym kontraktem w zakresie terminowości i jakości prac w oparciu o wymagania umowy,...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Specjalista sprzedaży internetowej

Praca: Specjalista sprzedaży internetowej

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie
Specjalista sprzedaży internetowej
Miejsce pracy: Jędrzejów
Numer: StPr/20/0483
OBOWIĄZKI:
Obsługa procesu sprzedaży przez internet, realizowanie zamówień, przygotowywanie produktów do wysyłki. Praca na oferowanym stanowisku obejmuje również przygotowanie zamówionego towaru do wysyłki. Większość dostaw realizowanych jest własnym transportem. Przygotowanie zbiorczych opakowań o znacznych gabarytach i załadowanie samochodu wymaga ręcznego podnoszenia i przenoszenia towarów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista sprzedaży internetowej
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Jędrzejów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie