Najnowsze oferty pracy:

  • Doradca Klienta

     OCHNIK S.A.
        świętokrzyskie/ Kielce

    do salonu w Galerii Echo w Kielcach Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż, fachowe doradztwo w zakresie produktów...

    wczoraj
  • Technolog - konstruktor branża mechaniczna

     Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie
        świętokrzyskie/ Leszcze

    Opracowanie zleceń, projektowanie w 2D, 3D, AUTOCAD, INVENTOR, WRYKRYS - Branża Mechaniczna na podstawie dokumentacji własnej lub klienta, tworzenie...

    wczoraj
  • Cieśla szalunkowy

     Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
        świętokrzyskie/ Skarżysko-Kamienna

    -wykonywanie szalunków na terenie budowy (dworzec PKP)Wymagania konieczne:Zawód: Cieśla szalunkowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)Wykształcenie:...

    wczoraj

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Specjalista Sprzedaży Usług Hotelowych

Praca: Specjalista Sprzedaży Usług Hotelowych

Ogłoszenie numer: 3511638, z dnia 2020-07-29

Klient portalu Praca.pl

Do 4 gwiazdkowego hotelu w województwie Zachodniopomorskim, niedaleko Koszalina prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista Sprzedaży Usług Hotelowych

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów i dbanie o relacje z już istniejącymi
  • sprzedaż usług dla biznesu poprzez rozmowy telefoniczne i spotkania
  • realizacja polityki marketingowej i sprzedażowej
  • czynny udział w tworzeniu ofert bankietowo-konferencyjnych
  • sprzedaż usług hotelu
  • analiza, badania potrzeb klienta i ich negocjowanie
  • opracowywanie i wdrażanie działań sprzedażowych
  • kreowanie i realizacja strategii sprzedaży zgodnie z polityką hotelu
  • efektywne działania sprzedażowe
  • przygotowanie i prezentacja ofert
  • współtworzenie polityki sprzedażowej

Wymagania

  • doświadczenie w pracy z klientem
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług MICE i CORPO
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, znajomość innych języków będzie atutem
  • znajomości rynku hotelarskiego
  • wysoka kultura osobista, zaangażowanie i odpowiedzialność za swoje działania
  • dobra organizacja pracy, umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • dążenie do maksymalizacji zysków hoteli
  • otwartość i swoboda w rozmowach z klientami
  • umiejętności pracy nad wieloma projektami jednocześnie
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i nieprzewidzianych sytuacji

Oferujemy

  • samodzielną i bardzo ciekawą pracę
  • możliwość zakwaterowania
  • atrakcyjne nagrody finansowe uzależnione od wyników pracy
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy z kompetentnymi ludźmi- wspólnie stworzycie dobrą atmosferę