Najnowsze oferty pracy:

  • Monter konstrukcji stalowych

     PPHU VOSS

    Montaż konstrukcji stalowych – praca na terenie całej Unii Europejskiej i nie tylkoMontaż konstrukcji regałów wysokiego składowaniaDoświadczenie na podobnym stanowisku - mile widzianeZnajomość rysunku...

    dzisiaj
  • Monter dźwigów towarowo-osobowych

     BIC Electric Sp. z o.o.

    Do zakresu obowiązków osoby na powyższym stanowisku będzie należało m.in.:montaż i instalacja dźwigów elektrycznych / hydraulicznych osobowych i towarowo-osobowychserwis i rozruch dźwigów osobowych i...

    dzisiaj
  • Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

     OPOLTRANS Spółka z o.o.
        świętokrzyskie/ Kielce

    Dbałość o realizację planów sprzedażowychMonitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna)Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddzialePrzydzielanie zadań handlowcom, szkolenie...

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Spedytor ds. handlowych

Praca: Spedytor ds. handlowych

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą spedycyjną istniejącą na rynku od 2013 roku, specjalizującą się w logistyce towarów spożywczych chłodniami oraz w pozostałych przewozach drogowych i kontenerowych na terenie Unii Europejskiej.

W związku z rozwojem naszej Firmy poszukujemy kreatywnych i komunikatywnych osób na stanowisko:

Spedytor ds. handlowych
Miejsce pracy: Starachowice
Zakres obowiązków:
  • planowanie drogowych przewozów międzynarodowych,
  • organizowanie i nadzór nad realizacją przewozów,
  • ustalanie warunków wykonywania usług transportowych,
  • koordynowanie i monitorowanie procesów przewozowych.
Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny),
  • dobra organizacja pracy i umiejętność planowania zadań,
  • zdolność budowania dobrych i trwałych relacji z kontrahentami,
  • chętnie zatrudnimy absolwentów.
Oferujemy:
  • umowę na pełen etat,
  • stacjonarną pracę biurową w dni robocze od 8.00 do 16.00,
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • posługiwanie się językiem obcym w środowisku międzynarodowym,
  • niezależnie od wynagrodzenia podstawowego oferujemy comiesięczną premię uzależnioną od wyników pracy zagwarantowaną w umowie o pracę.