Najnowsze oferty pracy:

  • Telco Working Student

     NOKIA

    Daily activitiesYou will be responsible for supporting Radio Product Introduction team in daily work. Main tasks will cover customer faults reproduction in local Nokia laboratory, preparation of product acceptance test...

    wczoraj
  • Technik instalator

     Iris Telecommunication Poland Sp. z o. o.

    Główne zadania: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać przeprowadzenie prac instalacyjnych i uruchomieniowych bezprzewodowych systemów telekomunikacyjnych. Główne obowiązki:wykonywanie...

    wczoraj
  • Specjalista ds. sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

    Główne zadania: Budowa i konserwacja telekomunikacyjnych linii kablowych (kanałowych, ziemnych i napowietrznych); kanalizacji teletechnicznej, rurociągów kablowych, linii napowietrznych, montaż...

    wczoraj

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Sprzedawca samochodów Używanych

Praca: Sprzedawca samochodów Używanych

 Wiodący dealer z Rzeszowa obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca samochodów Używanych

  Miejsce pracy: Rzeszów

Oczekujemy:
  • Aktywnego pozyskiwania Klientów,
  • Realizacji założonych planów sprzedażowych,
  • Dbałości o najwyższą jakość obsługi transakcji sprzedażowych,
  • Analizy potrzeb Klientów i dopasowania do nich oferowanych produktów ,
  • Przygotowywania ofert handlowych,
  • Budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami,
  • Prowadzenia i terminowego rozliczania dokumentacji transakcji sprzedaży (ISO 9001:2008)
  • Obsługi systemu CMR
  • Budowania pozytywnego wizerunku firmy.
  • Min. 3 letnie doświadczenia w sprzedaży
  • Samodzielności w działaniu oraz dobrej organizacji czasu pracy
  • Pozytywnego nastawienie do pracy
  • Umiejetność wyceny aut i znajomość Eurotax będzie mile widziana
  • Prawa jazdy min. kat. B
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w młodym zespole i dobrej atmosferze
  • Wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem premiowym
  • Dodatkowe systemy motywacyjne
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Rozwój zawodowy połączony ze ścieżką kariery