Najnowsze oferty pracy:

  • Telco Working Student

     NOKIA

    Daily activitiesYou will be responsible for supporting Radio Product Introduction team in daily work. Main tasks will cover customer faults reproduction in local Nokia laboratory, preparation of product acceptance test...

    wczoraj
  • Technik instalator

     Iris Telecommunication Poland Sp. z o. o.

    Główne zadania: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać przeprowadzenie prac instalacyjnych i uruchomieniowych bezprzewodowych systemów telekomunikacyjnych. Główne obowiązki:wykonywanie...

    wczoraj
  • Specjalista ds. sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

    Główne zadania: Budowa i konserwacja telekomunikacyjnych linii kablowych (kanałowych, ziemnych i napowietrznych); kanalizacji teletechnicznej, rurociągów kablowych, linii napowietrznych, montaż...

    wczoraj

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Sprzedawca - Serwisant

Praca: Sprzedawca - Serwisant

Rozpocznij karierę w Martes Sport
  • Umowę o pracę
  • Elastyczny grafik
  • Karta Multi Sport PLUS
  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę
  • Możliwość awansu w ramach struktury firmy
  • Motywacyjny system premiowy
Interesujesz się sportem?
Dołącz do grona najlepszych !

Jesteś osobą pełną entuzjazmu, a do tego chcesz zdobyć cenne doświadczenie?
Martes Sport to 25 lat działalności, blisko 300 sklepów sportowych w Polsce i za granicą,
ponad 3000 zatrudnionych osób, bogate portfolio marek oraz rozbudowana sieć logistyczna.

Aktualnie poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Sprzedawca - Serwisant
Miejsce pracy:
Skarżysko Kamienna - CH Hermes
Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Przygotowanie rowerów / nart do sprzedaży
  • Przeprowadzanie przeglądów, konserwacji, drobne naprawy serwisowe
  • Profesjonalna obsługa klienta, praca z kasą fiskalną
  • Dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepu
Szukamy osób, które:
  • Pasjonują się majsterkowaniem
  • Lubią pracę zespołową
  • Łatwo nawiązują kontakt
  • Angażują się w powierzone obowiązki