Najnowsze oferty pracy:

  • Pracownik Ogólnobudowlany

     BBR Polska Sp. z o.o.

    Obowiązkiwykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń...

    dzisiaj
  • Technolog - konstruktor branża mechaniczna

     Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie
        świętokrzyskie/ Leszcze

    Opracowanie zleceń, projektowanie w 2D, 3D, AUTOCAD, INVENTOR, WRYKRYS - Branża Mechaniczna na podstawie dokumentacji własnej lub klienta, tworzenie...

    dzisiaj
  • Zaopatrzeniowiec

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Sarbice Drugie

    ZaopatrzeniowiecWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Sprzedawca

Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Sandomierz
Numer: StPr/20/0632
OBOWIĄZKI:
fakturowanie towaru, zapoznanie się z programem handlowym wf-mag
Miejsce pracy:

Sandomierz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu