Najnowsze oferty pracy:

  • Nauczyciel na kierunku marketing (event manager)

     Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.
        świętokrzyskie/ Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Starachowice

    JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniuSprawieniem, aby nasi uczniowie...

    dzisiaj
  • HW Design Engineer [rekrutacja online]

     NOKIA

    Location: Wrocław Daily activitiesYou will be responsible for hardware design including schematic and layout, verification, analyzing and solving complex...

    dzisiaj
  • Embedded C Developer (signal processing – radar ADAS)

     ZF Group

    Location: Lodz, Poland The position will be responsible for development of signal processing algorithm for radars. The developed algorithms will be used in...

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Sprzedawca

Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Opatów
Numer: StPr/20/0770
OBOWIĄZKI:

-obsługa sklepu stacjonarnego -obsługa sklepu internetowego -obsługa kasy fiskalnej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

-wykształcenie min. zawodowe - umiejętność: obsługa sklepu internetowego, obsługa sklepu stacjonarnego, obsługa kasy fiskalnej

Miejsce pracy:

Opatów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie