Najnowsze oferty pracy:

  • Telco Working Student

     NOKIA

    Daily activitiesYou will be responsible for supporting Radio Product Introduction team in daily work. Main tasks will cover customer faults reproduction in local Nokia laboratory, preparation of product acceptance test...

    wczoraj
  • Technik instalator

     Iris Telecommunication Poland Sp. z o. o.

    Główne zadania: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiadać przeprowadzenie prac instalacyjnych i uruchomieniowych bezprzewodowych systemów telekomunikacyjnych. Główne obowiązki:wykonywanie...

    wczoraj
  • Specjalista ds. sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

    Główne zadania: Budowa i konserwacja telekomunikacyjnych linii kablowych (kanałowych, ziemnych i napowietrznych); kanalizacji teletechnicznej, rurociągów kablowych, linii napowietrznych, montaż...

    wczoraj

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Szlifierz z umiejętnością spawania

Praca: Szlifierz z umiejętnością spawania

Szlifierz z umiejętnością spawania
Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Feurs, Franja

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku SZLIFIERZ Z UMIEJĘTNOŚCIĄ SPAWANIA. Do obowiązków zatrudnionych będzie należało m. in. szlifowanie odlewów przy pomocy szlifierek pneumatycznych oraz napawanie i spawanie elementów.

Oferujemy:
  • umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS, urlopem oraz chorobowym (składki płacone od polskiej średniej krajowej)
  • pensję na poziomie 1900€ na rękę przy 164 h pracy miesięcznie
  • OPŁACONE zakwaterowanie w komfortowych warunkach w pobliżu miejsca pracy
  • zapewnione codzienne dojazdy dom-praca-dom
  • organizację przejazdu z Polski do miejsca pracy
  • pracę długoterminową
  • dodatkowe ubezpieczenie poza granicami kraju dla pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopów
  • TERMINOWE wynagrodzenie
  • wypłacamy ZALICZKI

Jeśli masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i chciałbyś wykorzystać je w pracy za granicą – aplikuj już teraz!