Najnowsze oferty pracy:

  • Technik prac biurowych

     Powiatowy Urząd Pracy w Końskich
        świętokrzyskie/ Mroczków

    wg programu stażuWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie ogólnokształcąceUprawnienia: znajomość pakietu MS Office

    wczoraj
  • Kasjer - Sprzedawca

     Pepco Poland Spółka z o. o.
        świętokrzyskie/ Kielce Warszawska

    Polubisz swoją pracę w PEPCO, ponieważ gwarantujemy Ci:umowę o pracękorzystne wynagrodzenie na czaspremia za sprzedażrabat pracowniczy do 25%godziny pracy zgodnie z ustalonym grafikiemmożliwość rozwoju i...

    wczoraj
  • Hydraulik

     R+S solutions Holding AG

    Demontaż i montaż elementów i rurociągów na liniach zasilających i składowiskach odpadów;Systemy grzewcze w nowych budynkach i modernizacja starych systemów grzewczych;Końcowy montaż zlewozmywaków, kabin...

    wczoraj

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Szwaczka maszynowa

Praca: Szwaczka maszynowa

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Szwaczka maszynowa
Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna
Numer: StPr/19/0023
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyny przemysłowej typu stębnówka 1 lub 2 igłowej oraz overlock przy produkcji odzieży.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Szwaczka maszynowa (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: krawictwo

Wymagania inne:

Obsługa stębnówki 1- lub 2-igłowej oraz overlock 3 i 5.Osobami uprawnionymi do wzięcia udziału w projekcie RPO WŚ są osoby spełniające łącznie poniższe kryteria: -są osobami powyżej 29 roku życia, -są zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Skarżysku-Kamiennej, -ustalono dla nich I lub II profil pomocy, -posiadają status osoby niepełnosprawnej lub osoby długotrwale bezrobotnej t.j. pozostają bez zatrudnienia nieprzerwanie przez okres ponad 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu (do tego okresu można również zaliczyć faktyczny czas pozostawania bez zatrudnienia przed rejestracją w powiatowym urzędzie pracy na podstawie oświadczenia osoby bezrobotnej).

Miejsce pracy:

Skarżysko-Kamienna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej