Najnowsze oferty pracy:

  • Kierownik budowy (infrastruktura miejska)

     ZUE S.A.

    Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za: sprawowanie nadzoru nad robotami drogowymi oraz torowymi, przygotowanie obmiarów produkcyjnych, prowadzenie...

    dzisiaj
  • Opiekunka dziecięca

     Powiatowy Urząd Pracy w Kazimierzy Wielkiej
        świętokrzyskie/ Opatowiec

    opieka nad dziećmi dowożonymi Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

    wczoraj
  • Pokojowa-staż

     Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju
        świętokrzyskie/ Busko-Zdrój

    Utrzymywanie czystości w pokojach hotelowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Staż jest przeznaczony dla...

    wczoraj
  • Pakowacz ręczny

     Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie
        świętokrzyskie/ Mieczyn

    Praca przy pakowaniu mięsa i wędlin Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

    wczoraj
  • Pomocniczy robotnik budowlany

     Miejski Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Kielce

    w/g stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: Dobry stan zdrowia.

    wczoraj

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Szwaczka, prasowaczka

Praca: Szwaczka, prasowaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Szwaczka, prasowaczka
Miejsce pracy: Mójcza
Numer: StPr/21/0007
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie poleceń i zadań dotyczących szycia konfekcji damskiej na podstawowych maszynach do produkcji odzieży
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: umiejętność szycia na maszynach szwalniczych
Uprawnienia: umiejętność prasowania

Miejsce pracy:

Mójcza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach