Najnowsze oferty pracy:

  • Pomocnik Wiertacza

     Bose-Instal

    praca na terenie całej Polskipomoc przy odwiertach pod pompy ciepłarozpoczęcie i koniec zlecenia zawsze na terenie woj. mazowieckiego - nasz oddział Czerwona Niwa 1Asprawność fizycznadyspozycyjnośćprawo jazdy

    dzisiaj
  • Sprzedawca

     Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie
        świętokrzyskie/ Jędrzejów

    zapoznanie się z asortymentem, sporządzanie zapotrzebowania na towary, układanie i aranżacja wystawy, nauka obsługi kasy fiskalnej

        świętokrzyskie/ Małogoszcz

    Obsługa klienta, wykładanie towarów na regałach sklepowych.Wymagania konieczne:Zawód: Sprzedawca*Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Szwaczka / Szwacz

Praca: Szwaczka / Szwacz

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Szwaczka / Szwacz
Miejsce pracy: Kielce
Nr ref.: SZ/KIEL/1218
Obowiązki:
  • szycie odzieży roboczej,
  • obsługa maszyn krawieckich,
  • dbanie o ciągłość produkcji.
Wymagania:
  • umiejętność obsługi maszyn typu stebnówka, overlock,
  • doświadczenie w szyciu,
  • zdolności manualne.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • stałą pracę,
  • cały etat,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 - 14:30.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.