• Alpinista przemysłowy; monter regałów wysokiego składowania

     VIA ASSEMBLY Sp. z o.o.

    praca w krajach UEpraca w podparciu z użyciem drabiny hakowej - montaż konstrukcji stalowych, regałów wysokiego składowania na podstawie rysunku...

    dzisiaj
  • Pracownik produkcji komponentów

     MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    (11,50-12,00 EUR/h)1) ok. Augsburga (Niemcy) 2) ok. Frankfurtu nad Menem (Niemcy) ZAKRES OBOWIĄZKÓW:Proste i powtarzalne prace przy produkcji elementów z...

    dzisiaj
  • Pracownik produkcji automotive

    Miejsce pracy: HannoverPRACA OD ZARAZZAKRES OBOWIĄZKÓW:Prace przy produkcji elementów dla branży samochodowejObróbka i kontrola jakości...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Technolog - konstruktor branża mechaniczna

Praca: Technolog - konstruktor branża mechaniczna

Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie
Technolog - konstruktor branża mechaniczna
Miejsce pracy: Leszcze
Numer: StPr/20/0192
OBOWIĄZKI:
Opracowanie zleceń, projektowanie w 2D, 3D, AUTOCAD, INVENTOR, WRYKRYS - Branża Mechaniczna na podstawie dokumentacji własnej lub klienta, tworzenie zapotrzebowania materiałowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: Inżynier mechanik
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Znajomość programów AUTO CAD, INVENTOR, WRYKRYS

Wymagania inne:

Wymagane: wykształcenie: techniczne wyższe: inżynier mechanik, umiejętność pracy z programem: AUTO CAD, INVENTOR, WRYKRYS, mile widziane: doświadczenie zawodowe, mile widziana: komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Miejsce pracy:

Leszcze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie