Najnowsze oferty pracy:

  • Sprzedawca w branży spożywczej

     Miejski Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Kielce

    w/g stanowiskaWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: aktualna książeczka sanitarno-epidemiologicznaWymagania inne:Układanie towaru na półkach, odpowiednie eksponowanie, informowanie...

    wczoraj
  • Specjalista ds. eksploatacji ciągników siodłowych - Technik mechanik pojazdów samochodowych

     Heisterkamp Transport Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Niemcy (Travemünde)Na stanowisku technik specjalista / specjalista ciągników siodłowych razem z wykwalifikowanymi pracownikami będziesz odpowiedzialny za stan techniczny naszej floty oraz floty...

    wczoraj
  • Kierowca w Transporcie Międzynarodowym Kat C+E

    Wymagamy:prawa jazdy kat C+E, kod 95,karty kierowcy,świadectwa kwalifikacji zawodowej,aktualnego orzeczenia psychologicznego,doświadczenie nie jest wymagane,mile widziana znajomości języka angielskiego lub...

    wczoraj

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Tynkarz

Praca: Tynkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Tynkarz
Miejsce pracy: Strawczyn
Numer: StPr/19/0017
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Tynkarz (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Strawczyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej