Najnowsze oferty pracy:

  • Optometrysta / Refrakcjonista

     Fabryka Okularów Sp. z o.o.
        świętokrzyskie/ Kielce, Skarżysko Kamienna

    Jeśli…Masz wykształcenie kierunkowe z zakresu prowadzenia badań refrakcji bądź optometriiPosiadasz doświadczenie na podobnym stanowiskuZnasz rynek...

    dzisiaj
  • Kasjer - Sprzedawca

     Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.
        świętokrzyskie/ Kazimierza Wielka

    Oczekiwania:chęć do pracy,entuzjazm,zaangażowanie.

    dzisiaj
  • Kierowca C/CE (m/k)

     EGV Lebensmittel für Großverbraucher AG

    Jako kierowca serwisowy zapewniasz indywidualną i zorientowaną na klienta dostawę naszych artykułów.prawo jazdy klasy C/CEznajomość języka niemieckiego...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Układacz / pomocnik - montaż kamienia, terrazzo, ceramiki

Praca: Układacz / pomocnik - montaż kamienia, terrazzo, ceramiki

Ogłoszenie numer: 2717667, z dnia 2019-10-09

AJH Construction sp.zoo

posadzki przemysłowe

Układacz / pomocnik - montaż kamienia, terrazzo, ceramiki

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Nr Ref.: 533717612

Opis stanowiska

  • montaż okładzin kamiennych i terrazzo typu stopień i podstopień lub okładziny kątowe na klatkach schodowych, montaż ceramiki ściennej i posadzkowej
  • montaż płyt tarasowych na woreczkach , podkładkach lub kruszywie łamanym

Wymagania

  • doświadczenie w montażu w/w elementów

Oferujemy

  • wynagrodzenie ryczałtowe