Najnowsze oferty pracy:

  • Pracownik solarium

     Miejski Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Kielce

    Staż w SOLAR STUDIO w KielcachProgram stażu do zapoznania w pokoju 39 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Podstawowa...

    dzisiaj
  • Pomocniczy robotnik drogowy

     Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju
        świętokrzyskie/ Wełecz

    Prace utrzymaniowe na drogach przy użyciu sprzętu, maszyn Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Inne wymogi: mile widziany...

    dzisiaj
  • Kierownik Działu Energetycznego

     Praca.pl Sp. z o.o.

    Twój zakres obowiązków zarządzanie robotami trakcyjnymi i elektroenergetycznymi nadzór nad kosztami prowadzonych budów przygotowywanie ofert...

    dzisiaj
  • Doradca klienta indywidualnego

     PKO Bank Polski
        świętokrzyskie/ Skarżysko-Kamienna

    na czas określony

        świętokrzyskie/ Starachowice

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Elektryk

Praca: Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Elektryk
Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna
Numer: StPr/24/0171
OBOWIĄZKI:
- Rozładowywanie baterii- Praca do 1 kV
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, elektryczne

Wymagania inne:

[Inne] : Wykształcenie zawodowe lub średnie z obszaru elektryki Uprawnienia SEP do 1 kV – mile widziane powyżej 1 kV

Miejsce pracy:

Skarżysko-Kamienna

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 35 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej