Najnowsze oferty pracy:

  • Technik prac biurowych

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Kielce

    Technik prac biurowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Wymagania inne:

    wczoraj
  • Sprzedawca-staż

     Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju
        świętokrzyskie/ Busko-Zdrój

    Obsługa klientów w sklepie obuwniczym.Staż w godzinach 9:00-17:00 lub 10:00-18:00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:...

    wczoraj
  • Specjalista do spraw szkoleń

     Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
        świętokrzyskie/ Kobierniki

    Współpraca z działami: marketingowym, księgowym, handlowym oraz organizacyjnym firmy, pozyskiwanie nowych klientów oraz nowych tematów szkoleń, obsługa...

    wczoraj
  • Pracownik produkcji

     Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie
        świętokrzyskie/ Książe-Skroniów

    Wykładanie towarów na taśmę produkcyjną, pakowanie i etykietowanie wyrobów gotowych, obsługiwanie niezbędnych maszyn i urządzeń produkcyjnych....

    wczoraj
  • Kierowca - pracownik budowlany

     Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
        świętokrzyskie/ Połaniec

    Kierowca - pracownik budowlany Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

    wczoraj

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Kosmetyczka

Praca: Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Opatów
Numer: StPr/24/0303
OBOWIĄZKI:
zgodny z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Opatów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie