Najnowsze oferty pracy:

  • Wiertacz z możliwością przyuczenia

     Bose-Instal

    wykonywanie odwiertów pod pompy ciepła (praca bardzo podobna do wiercenia studni głębinowych) system pracy w tak zwanej delegacji w systemie 3 tygodnie na...

    dzisiaj
  • Elektryk / Elektromonter

     ProPoint S.A.

    Opis stanowiska montaż elementów instalacji elektrycznych w branży automatyki przemysłowej i robotyki, uruchamianie nowych i modyfikowanie istniejących...

    dzisiaj
  • Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

     Miejski Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Kielce

    wg. wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: wykonywanie montażu instajacji i urządzeń sanitarnych

    dzisiaj
  • Fryzjer

    wg. wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

    dzisiaj
  • Asystent do spraw księgowości

    wg. wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne Wymagania inne: Umiejętność obsługi komputera, znajomość...

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Operator kamery

Praca: Operator kamery

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim
Operator kamery
Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski
Numer: StPr/24/0608
OBOWIĄZKI:
Praca przy realizacji programów telewizyjnych, montaż, nagrywanie Audio-Wideo.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Obsługa sprzętu Audio - Wideo, komputerów.Doświadczenie zawodowe mile widziane.

Miejsce pracy:

Ostrowiec Świętokrzyski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim