Najnowsze oferty pracy:

  • Pomocnik kucharza

     Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
        świętokrzyskie/ Dwikozy

    pomoc kucharzowi w przygotowywaniu posiłków, wyrobów piekarniczych obejmujących wyrób i wypiek ciast i deserów kuchni o smakach orientalnych oraz innych...

    wczoraj
  • Robotnik gospodarczy

     Powiatowy Urząd Pracy w Końskich
        świętokrzyskie/ Kozia Wola

    utrzymanie porządku i czystości w ośrodku w Koziej Woli Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: wysoka kultura osobista,...

    wczoraj
  • Sprzątaczka

     Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie
        świętokrzyskie/ Kielce

    utrzymanie w czystości pomieszczeń do sprzątania oraz otoczenia przed budynkiem, gospodarowanie powierzonym sprzętem Wymagania inne:

    wczoraj
  • Technik prac biurowych

     Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie
        świętokrzyskie/ Włoszczowa

    Wykonywanie prac biurowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

    wczoraj
  • Wulkanizator

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Rudki (pow. staszowski, gm. Szydłów), Rudki

    Wulkanizacja i wymiana opon. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: doświadczenie 6 miesięcy Uprawnienia: zdolności manualne...

    wczoraj

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Wulkanizator

Praca: Wulkanizator

Wulkanizator
Miejsce pracy: Rudki (pow. staszowski, gm. Szydłów), Rudki
Numer: StPr/24/0508
OBOWIĄZKI:
Wulkanizacja i wymiana opon.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: dobry stan zdrowia
Uprawnienia: doświadczenie 6 miesięcy
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

Minimum 6 mcy

Miejsce pracy:

Rudki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach