Najnowsze oferty pracy:

  • Główny Negocjator Ubezpieczeń Grupowych

     AXA

    Szukamy osób, które z pasją i zaangażowaniem podejmują nowe wyzwania, lubią poznawać ludzi, potrafią ich słuchać oraz dopasowywać rozwiązania idealne dla ich potrzeb. Przedstawicieli, dla których hasło...

    dzisiaj
  • Kierownik Ubezpieczeń Grupowych

     AXA

    dzisiaj
  • Fryzjer

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Nowa Słupia

    Strzyżenie, modelowanie, farbowanie włosówWymagania konieczne:Zawód: Fryzjer*Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: Fryzjer

    wczoraj

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Agent ubezpieczeniowy

Praca: Agent ubezpieczeniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie
Agent ubezpieczeniowy
Miejsce pracy: Włoszczowa
Numer: StPr/18/0593
OBOWIĄZKI:
Wystawianie polis, pozyskiwanie klientów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Włoszczowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie