Najnowsze oferty pracy:

  • Konsultant telefoniczny

     CCIG Group Sp. z o.o.
        świętokrzyskie/ Kielce

    CIEKAWI LUDZIE i cool atmosferaELASTYCZNY grafikSTAŁA KASA   + PremiePRACA ZE ZNANYMI markamiSZKOLENIA na start i rozwojoweLUŹNY dress code

    dzisiaj
  • Inżynier Serwisu CNC Maszyn Laserowych

      Recruit Europe

    Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało między innymi:Instalacja i kompleksowa obsługa serwisowaDoradztwo techniczneDbanie o pozytywny wizerunek...

    dzisiaj
  • .Net Software Developer

     KLDiscovery Ontrack Sp. z o. o.

    Location: Katowice Imagine that you are…Part of an Agile team working with web projects using .Netenriching the system with new capabilities and tweaking...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Architekt IT (Cyfrowe Środowisko Pracy)

Praca: Architekt IT (Cyfrowe Środowisko Pracy)

Architekt IT (Cyfrowe Środowisko Pracy)
Team Kielce

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • udział w tworzeniu rozwiązań IT opartych na technologii Microsoft i OpenSource
  • utrzymanie i rozwój funkcjonujących systemów zarządzania stacjami roboczymi
  • uczestniczenie w bieżących projektach prowadzonych w ramach obszaru
  • uczestnictwo w projektowaniu scenariuszy testowych i rozwiązywanie wykrytych błędów
  • wykonywanie zleconych analiz zjawisk zachodzących w środowisku IT
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • masz doświadczenie w pracy na stanowisku Administratora lub Architekta
  • znasz systemy Microsoft Windows, Windows Server oraz SQL Server
  • znasz systemy zarządzania stacjami roboczymi (urządzeniami mobilnymi) takie jak: System Center Configuration Manager, Windows Server Update Service, Intune, Workspace ONE,
  • masz wiedzę na temat usług sieciowych,
  • znasz języki programowania (np. C, VB), umiesz pisać skrypty powershell, batch, SQL
  • znajomość  systemów Linux będzie dodatkowym atutem
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Widoczne efekty
  • Przestrzeń do inicjatywy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową bez limitów
  • Realne wyzwania na co dzień
  • Zawsze na czasie
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły