Najnowsze oferty pracy:

  • Product Line / Business Analyst

     "Office Jobs, agencja rekrutacyjna"

    HOME BASED Key Responsibilities: Product costing analysis (understanding material costs, freight, handling) Simulation and cost projections (such as Profit...

    wczoraj
  • Pracownik call center (k/m)

     Voltana Energy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Nehringa 7, 60-247 Poznań

    (rekrutacja zdalna) Jeśli: Bez trudu nawiązujesz kontakt z ludźmi, poprawnie się wysławiasz Potrafisz słuchać i organizować sobie czas pracy Mile...

    wczoraj
  • Konserwator

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Chmielnik

    Naprawa i konserwacja sprzętów i urządzeń technicznych oraz dbanie o porządek wokół obiektów należącychdo ChCK czyli: teren rekreacyjno - sportowy...

    wczoraj
  • Instruktor terapii zajęciowej

     Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
        świętokrzyskie/ Sandomierz

    praca z grupą osób niepełnosprawnych Wymagania inne: Praca z osobami niepełnosprawnymi w pracowni stolarskiej.

    wczoraj
  • Sprzedawca

     Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
        świętokrzyskie/ Staszów

    - obsługa kasy fiskalnej, programu magazynowego, terminala płatniczego, klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

    wczoraj

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Asystent do spraw księgowości

Praca: Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Krasocin
Numer: StPr/21/0030
OBOWIĄZKI:

Obsługa programu finansowo- księgowego.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Miejsce pracy:

Krasocin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie