Najnowsze oferty pracy:

  • Inspektor

     Komenda Powiatowa Policji w Skarżysku-Kamiennej
        świętokrzyskie/ Skarżysko-Kamienna

    Warunki pracy Praca w pomieszczeniu i w terenie, wymagająca umiejętności pełnej obsługi, naprawy i wykorzystania sprzętu informatycznego, praca...

    dzisiaj
  • Sprzedawca

     Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
        świętokrzyskie/ Sandomierz

    Obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, układanie towarów, przyjmowanie towarów Wymagania inne: staż na okres 6 m-cygwarancja zatrudnienia po stażu 3...

    dzisiaj
  • Robotnik budowlany

     Powiatowy Urząd Pracy w Końskich
        świętokrzyskie/ Podlesie (pow. kielecki, gm. Pierzchnica), Podlesie

    Przygotowywanie zapraw budowlanych, prace proste budowlane Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

    wczoraj
  • Tynkarz

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Małogoskie

    Tynkowanie różnych powierzchni. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne:

    wczoraj
  • Przedstawiciel handlowy

     Miejski Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Kielce

    wg. wniosku Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: prawo jazdy kat.B Wymagania inne:

    wczoraj

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Asystent osoby niepełnosprawnej

Praca: Asystent osoby niepełnosprawnej

Asystent osoby niepełnosprawnej
Miejsce pracy: Oblęgór
Numer: StPr/24/0250
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Oblęgór

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach