Najnowsze oferty pracy:

  • Pracownik Ogólnobudowlany

     BBR Polska Sp. z o.o.

    Obowiązkiwykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń...

    dzisiaj
  • Technolog - konstruktor branża mechaniczna

     Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie
        świętokrzyskie/ Leszcze

    Opracowanie zleceń, projektowanie w 2D, 3D, AUTOCAD, INVENTOR, WRYKRYS - Branża Mechaniczna na podstawie dokumentacji własnej lub klienta, tworzenie...

    dzisiaj
  • Zaopatrzeniowiec

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Sarbice Drugie

    ZaopatrzeniowiecWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brakUprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Automatyk/elektryk

Praca: Automatyk/elektryk

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Automatyk/elektryk
Miejsce pracy: Promnik
Numer: StPr/20/2232
OBOWIĄZKI:
w/g potrzeb
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: elektryka, automatyka,elektromechanika.

Wymagania inne:

Uprawnienia SEP E min. do 1 KV, umiejętność czytania schematów elektrycznych.Zakres obowiązków: zabezpieczenie funkcjonowania infrastruktury energetycznej oraz zapewnienie sprawności działania maszyn i urządzeń produkcyjnych, wykonywanie prac remontowych, konserwacyjnych, modernizacyjnych, diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń linii produkcyjnych, dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie całodobowym (3-zmianowym), dbałość i aktualizowanie dokumentacji technicznej, instrukcji, schematów.

Miejsce pracy:

Promnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach