Najnowsze oferty pracy:

  • Pracownik budowlany

     Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie
        świętokrzyskie/ Piła

    Prace ogólnobudowlane, wykończeniowe.Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

     Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju
        świętokrzyskie/ Borków

    prace ogólnobudowalaneWymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: prawo jazdy kat B Wymagania inne: Osoby bezrobotne powyżej 60-go roku życia, posiadające profil II oraz IPD.

     Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
        świętokrzyskie/ Staszów

    prace remontowo-budowlane

Praca

Strona Główna  /  Oferty pracy  /  Blacharz samochodowy

Praca: Blacharz samochodowy

Blacharz samochodowy
Miejsce pracy:
Opis stanowiska:
  • Blacharz samochodowy odpowiada za wykonanie prawidłowych napraw technicznych karoserii i elementów podwozia.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne,
  • Doświadczenie na stanowisku napraw powypadkowych mile widziane,
  • Znajomość mechaniki samochodowej,
  • Umiejętność prostowania ram,
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane C i E),
  • Systematyczność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie / rozliczenie procentowe od przerobu naprawy na podstawie rozliczenia z TU,
  • 8h pracy przez 5 dni w systemie jednozmianowym,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • ­Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Miłą atmosferę,
  • Pakiet relokacyjny.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/blacharz-samochodowy_1919632.html

RG Auto-Serwis jest niezależną firmą wyspecjalizowaną w profesjonalnej likwidacji szkód ubezpieczeniowych, działającą w zakresie usług skierowanych do Zakładów Ubezpieczeń i podmiotów gospodarczych.  Rozpoczęliśmy swą działalność w branży motoryzacyjnej już w roku 1972. Od tamtej pory rozwijamy się, szkolimy i doskonalimy nasze usługi.

Od wielu lat jesteśmy liderem na rynku, co potwierdza najwyższy wskaźnik satysfakcji klientów.