Najnowsze oferty pracy:

  • Starszy Opiekun Finansowy

     Stefczyk Finanse
        świętokrzyskie/ Ostrowiec Świętokrzyski

     Zastanawiasz się czym będziesz się zajmował? To proste:Zadbasz o Klientów oferując im szeroką gamę produktów finansowych Kasy Stefczyka.Najpierw...

    dzisiaj
  • Regionalny Przedstawiciel Handlowy

     Verona Products Professional Sp. z o.o.

     Jeżeli chcesz:aktywnie pozyskiwać klientów,budować relacje i zapewnić serwis klientów na obsługiwanym terenie,zapewnić odpowiednią ekspozycję...

    dzisiaj
  • Pedagog

     Herbert Feuchte Stiftungsverbund gGmbH

    Dwa stanowiska do obsadzenia od zaraz na dziale dziecięcym i młodzieżowym w centrum pedagogicznym w Schleiz (Niemcy)*Ukończone szkolenie w zakresie...

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Cieśla szalunkowy

Praca: Cieśla szalunkowy

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Cieśla szalunkowy
Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna
Numer: StPr/20/0892
OBOWIĄZKI:
-wykonywanie szalunków na terenie budowy (dworzec PKP)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Cieśla szalunkowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Skarżysko-Kamienna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej