Najnowsze oferty pracy:

  • Doradca klienta indywidualnego

     PKO Bank Polski
        świętokrzyskie/ Skarżysko-Kamienna

    na czas określony

    dzisiaj

        świętokrzyskie/ Starachowice

    dzisiaj
  • Pracownik działu przygotowania produkcji

     ManpowerGroup
        świętokrzyskie/ Kielce

    Zadania: Przygotowanie materiałów do produkcji na podstawie receptur Zwolnienie półproduktu do dalszej przeróbki Nadzór nad jakością surowców i...

    wczoraj
  • Robotnik

     Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie
        świętokrzyskie/ Secemin

    Wykonywanie prac porządkowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

    wczoraj
  • Robotnik

    wczoraj
Więcej ofert pracy

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Fryzjer

Praca: Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Fryzjer
Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna
Numer: StPr/24/0395
OBOWIĄZKI:
-mycie głowy, strzyżenie, modelowanie, koloryzacja, pielęgnacja-dbanie o porządek w miejscu pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjer

Wymagania inne:

wykonywanie zabiegów fryzjerskich (mycie, czesanie, strzyżenie, farbowanie)

Miejsce pracy:

Skarżysko-Kamienna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej