Najnowsze oferty pracy:

  • Referent

     Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie
        świętokrzyskie/ Opatów

    zgodny z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

    wczoraj
  • Referent

    wczoraj
  • Pracownik do spraw ubezpieczeń

        świętokrzyskie/ Ostrowiec Świętokrzyski

    wczoraj
  • Sprzedawca

     Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

    Sprzedawca Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Wykształcenie zawodowe Książeczka do celów sanitarno...

    wczoraj
  • Pomocnik operatora maszyn włókienniczych

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Górno

    Pomoc w procesie produkcyjnym. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Uprawnienia: mile widziane doświadczenie zawodowe...

    wczoraj

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Fryzjerka

Praca: Fryzjerka

Fryzjerka
Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski
Numer: 12/1/2021
OBOWIĄZKI:
fryzjerstwo damskie i męskie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Uprawnienia: fryzjerskie (wymagany staż - lata: 1)

Miejsce pracy:

Ostrowiec Świętokrzyski

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN