Najnowsze oferty pracy:

  • Sprzedawca

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Kielce

    dzisiaj
  • Ślusarz narzędziowy

     Powiatowy Urząd Pracy w Końskich
        świętokrzyskie/ Kornica

    Cięcie elementów używanych do produkcji maszyn, szlifowanie elementów metalowych, przygotowanie elementów do malowania, obsługa ręcznych narzędzi...

    dzisiaj
  • Szwaczka maszynowa

     Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
        świętokrzyskie/ Skarżysko-Kamienna

    -szycie odzieżyWymagania konieczne:Zawód: Szwaczka maszynowa (wymagany staż - lata: 2)Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Handlowiec

Praca: Handlowiec

Ogłoszenie numer: 3677004, z dnia 2020-09-24

KIPARD Drapikowski Damian

Kipard to lakiernia natryskowa.

Lakierujemy detale powierzone od klientów.

Posiadamy linie lakiernicza oraz suszarnie.

Handlowiec

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

Firma Kipard  poszukuje przedstawiciela/handlowca do pozyskiwania nowych klientów w przemyśle lakierniczym.

Do zadań należeć będzie pozyskiwanie kontrahentów poszukujących usług lakierniczych na wytwarzanych przez siebie produktach.

Wymagania

  • Wymagamy min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • Wynagrodzenie od kontraktu