Najnowsze oferty pracy:

  • Specialist Fluidics mit deutsch (m/w)

     PROFIT HR ALEKSANDRA KNAPCZYK

    Arbeitsort: Katowice oder Home officeBranche: Metallurgie AUFGABEN:Anlage und Pflege von Norm- und Katalogteilen insbesondere im Bereich VerrohrungErstellung...

    dzisiaj
  • Mechanik Maszyn i Urządzeń

     Nawitel

    Miejsce pracy: Praca mobilna, w zależności od kontraktu Głównym zadaniem zatrudnionej osoby będą prace serwisowe sprzętów budowlanych, samochodów...

    dzisiaj
  • Inżynier budowy

     Nowak-Mosty Sp. z o.o.

    Ścisła współpraca z Kierownikiem budowyNadzorowanie budową zgodnie z Projektem, Prawem Budowlanym i przepisami związanymi pod nieobecność Kierownika...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Inżynier ds. Zakupów

Praca: Inżynier ds. Zakupów

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa w systemie zaprojektuj – wybuduj.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Inżynier ds. Zakupów
Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

Opis stanowiska:
  • Analiza dokumentacji projektowej,
  • Przygotowywanie i rozsyłanie zapytań ofertowych, zbieranie ofert oraz ich analiza,
  • Realizacja zakupów i pozyskiwanie dostawców,
  • Prowadzenie wstępnych negocjacji handlowych,
  • Podtrzymywanie długofalowych relacji ze stałymi Kontrahentami,
  • Współpraca ze wszystkimi działami spółki w celu identyfikacji potrzeb zakupowych,
  • Udział w tworzeniu i zarządzaniu bazą danych o dostawcach.
  • Sporządzanie dokumentacji materiałowych (np. do akceptacji Inwestora).
Wymagania:
  • Zdolności negocjacyjne i handlowe,
  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe.
  • Znajomość rynku materiałów budowlanych, w szczególności dostawców i producentów stolarki aluminiowej, PCV oraz drzwi drewnianych.
  • Znajomość pakietu Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu Norma, AutoCad, Enova lub office 365.
Oferujemy:
  • Rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności,
  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
  • Realną możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy.
W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.