Najnowsze oferty pracy:

  • Pracownik budowlany

     Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie
        świętokrzyskie/ Piła

    prace ogólnobudowlane wykończenioweWymagania konieczne:Zawód: Pomocniczy robotnik budowlanyWykształcenie: podstawowe

    dzisiaj
  • Recruiting and Staffing Specialist

     KLDiscovery Ontrack Sp. z o. o.

    Location: KatowiceWorking hours: 9:00 to 17:00New graduates are encouraged to apply! If you are fluent in Polish, German and English and ready to take your...

  • Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - język węgierski

     HomeGlobal

     Opis stanowiska:Kompleksowa obsługa klienta w języku węgierskim,Promowanie i sprzedaż produktów,Dbanie o relację z klientami i dobry wizerunek...

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Java Developer

Praca: Java Developer

CORE SERVICES działa na rynku od 2010 roku, z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, lokalne i globalne firmy IT jak również dynamicznie rozwijające się software house’y.

Do projektu prowadzonego dla międzynarodowego klienta z branży logistycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Java Developer
Miejsce pracy: Praca zdalna
Idealny kandydat posiada:
  • Bardzo dobra znajomość: Java/Java EE, Spring Boot
  • Dobra znajomość: SQL/NoSQL
  • Doświadczenie z mikroserwisami
  • Doświadczenie Atlassian Suite
  • Doświadczenie w pracy z metodyką Agile
  • Mile widziane: doświadczenie z Messaging/Rabbit MQ
Oferujemy:
  • Długoterminowa współpraca,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
  • Zatrudnienie w oparciu o B2B
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport),
  • Opiekę dedykowanego opiekuna administracyjnego.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.) informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Core Services Sp. z o.o., miejsce wykonywania działalności – ul. Długosza 60, 51-162 Wrocław. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym administratorom danych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych odbywa się na podstawie art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy i jest niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.