Najnowsze oferty pracy:

  • Kierownik budowy (infrastruktura miejska)

     ZUE S.A.

    Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za: sprawowanie nadzoru nad robotami drogowymi oraz torowymi, przygotowanie obmiarów produkcyjnych, prowadzenie...

    dzisiaj
  • Opiekunka dziecięca

     Powiatowy Urząd Pracy w Kazimierzy Wielkiej
        świętokrzyskie/ Opatowiec

    opieka nad dziećmi dowożonymi Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

    wczoraj
  • Pokojowa-staż

     Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju
        świętokrzyskie/ Busko-Zdrój

    Utrzymywanie czystości w pokojach hotelowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Staż jest przeznaczony dla...

    wczoraj
  • Pakowacz ręczny

     Powiatowy Urząd Pracy we Włoszczowie
        świętokrzyskie/ Mieczyn

    Praca przy pakowaniu mięsa i wędlin Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

    wczoraj
  • Pomocniczy robotnik budowlany

     Miejski Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Kielce

    w/g stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: Dobry stan zdrowia.

    wczoraj

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Kelner/ka

Praca: Kelner/ka

Kelner/ka
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/20/2469
OBOWIĄZKI:
w/g stanowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Opis stanowiska pracy; Obsługa Gości w Restauracji w Aqua Parku Wymagania;wysoka kultura osobista,mile widziane doświadczenie na wymaganym stanowisku,umiejętność pracy w zespole,aktualna książeczka sanepidowska gotowość do pracy w systemie zmianowym, uczciwość, zaangażowanie i kreatywność.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach