Najnowsze oferty pracy:

  • Back Office Specialist with Romanian language

     Homeglobal

    Location:  Possibility of remote work after undergoing training in WarsawJob description:Effectively manage e-mail customer’s queries to ensure excellent...

    dzisiaj
  • Handlowiec - branża motoryzacyjna

     OPOLTRANS Spółka z o.o.
        świętokrzyskie/ Kielce

    Sprzedaż części i zamienników do samochodów ciężarowychDoradztwo techniczneSporządzanie ofert dla klientówUtrzymywanie długotrwałych relacji z...

    dzisiaj
  • Kierownik Salonu Odzieżowego

     SZACHOWNICA
        świętokrzyskie/ Kielce - CH Korona

    Twoje Zadaniakompleksowe zarządzanie podległym salonemcodzienne organizowanie pracy własnej i podległego zespołuwspieranie i rozwijanie...

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Kierowca C+E

Praca: Kierowca C+E

Kierowca C+E

Miejsce pracy: Niemcy, Zörbig (Leipzig)

Opis stanowiska pracy:

  • Prowadzenie i obsługa pojazdu ciężarowego typu Tandem głównie na terenie Niemiec
  • Możliwość wyboru systemu 2/1. 3/1. 4/1. 4/2. możliwe inne systemy lub pełen etat

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy kod 95
  • Samodzielność, dyspozycyjność, rzetelność
  • Doświadczenie na ww. stanowisku mile widziane

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie - 11.50 godzinę + diety 24 Euro
  • Dodatki za godziny nocne + dodatek za rozładunki jak i również za weekendy i święta
  • Pomoc w niemieckich dokumentach, staraniach o Kindergeld i wiele innych
  • Pakiet relokacyjny

  • Cenisz sobie dobrze zorganizowaną pracę
  • Chcesz kierować bezpiecznym samochodem serwisowanym regularnie w serwisach
  • Chcesz podnieść swoje umiejętności o nowinki technologiczne (Transics, ułatwiający prace kierowcy)
  • Ważne dla Ciebie jest przestrzeganie ustawy o czasie pracy kierowców
  • Bardzo dobra atmosfera w firmie