Najnowsze oferty pracy:

  • Ślusarz narzędziowy

     Powiatowy Urząd Pracy w Końskich
        świętokrzyskie/ Kornica

    Cięcie elementów używanych do produkcji maszyn, szlifowanie elementów metalowych, przygotowanie elementów do malowania, obsługa ręcznych narzędzi...

    wczoraj
  • Stolarz

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Mójcza

    StolarzWymagania konieczne:Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

    wczoraj
  • Piekarz

     Powiatowy Urząd Pracy w Opatowie
        świętokrzyskie/ Iwaniska

    w/g zawoduWymagania konieczne:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

    wczoraj

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Konstruktor - Mechanik [rekrutacja online]

Praca: Konstruktor - Mechanik [rekrutacja online]

Konstruktor - Mechanik [rekrutacja online]
Starachowice

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach.
Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku, Warszawie i Krakowie jest jednym
z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług
z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Prototypowanie nowych rozwiązań w zakresie konstrukcji mechanicznej
  • Projektowanie narzędzi dla linii produkcyjnych
  • Dbanie o przepływ dokumentacji technicznej
  • Nadzór nad parametrami jakościowymi nowych produktów
  • Adaptacja istniejących rozwiązań produkcyjnych do nowych potrzeb produkcyjnych
WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Mechatronika, Mechanika i Budowa Maszyn)
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji 2D, 3D
  • Znajomość programów typu CAD, np. Catia, AutoCAD, SolidWorks
  • Komunikatywna znajomość angielskiego lub/i niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive
OFERUJEMY
  • Wsparcie na starcie
  • Możliwość wyboru formy współpracy (UoP lub B2B)
  • Profesjonalne szkolenia
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Elastyczny czas pracy
  • Kartę MultiSport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kursy językowe