Najnowsze oferty pracy:

  • Inspektor ds. BHP i PPOŻ

     PEKABEX

     Opis stanowiska:Współtworzenie kultury i organizacji bezpiecznej pracy wśród brygad montażowych i nadzoru na budowach,Przeprowadzanie audytów warunków...

    dzisiaj
  • Lekarz weterynarii

     Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim
        świętokrzyskie/ Ostrowiec Świętokrzyski

    Leczenie zwierząt towarzyszących.Wymagania konieczne:Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), weterynaryjneUprawnienia: prawo jazdy kat B

    dzisiaj
  • Lakiernik

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Makoszyn

    Przygotowanie powierzchni do lakierowania.Wymagania konieczne:Wykształcenie: podstawowe, brak

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Kucharz

Praca: Kucharz

Miejski Urząd Pracy w Kielcach
Kucharz
Miejsce pracy: Kielce
Numer: StPr/20/1787
OBOWIĄZKI:
W/g zawodu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: turecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Biegła znajomość kuchni tureckiej w przygotowywaniu posiłków i receptur.Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków na podstawie receptur kuchni tureckiej.

Miejsce pracy:

Kielce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach