Najnowsze oferty pracy:

  • IT Business Analyst

     Avenga

    Project description Work within Capital Agile Release Train (CART) as an IT Analyst.CART is a large program/agile release train with ca 10 Scrum teams...

    dzisiaj
  • Scala Developer

     Avenga

     If youve responded positively to the above questions and want to work in a great, international team that is passionate, creative, ambitious, open to...

    dzisiaj
  • Kierownik Robót Elektrycznych

     ELEMONT Sp. z o.o.

    Do Twoich zadań należeć będzie:Bezpośredni nadzór nad powierzonym kontraktem w zakresie terminowości i jakości prac w oparciu o wymagania umowy,...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Laborant / Laborantka

Praca: Laborant / Laborantka

Firma Cemenergy Sp. z o.o. zajmująca się szeroko rozumianym przetwarzaniem surowców, obecnie szuka pracowników na stanowisko:

Laborant / Laborantka
Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna
CO OFERUJEMY?
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - bez pośredników,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • codzienne wsparcie całego zespołu,
  • pakiet świadczeń socjalnych (dostęp do prywatnej opieki medycznej, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie).
CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?
  • mile widziane doświadczenia w pracy w laboratorium,
  • wykształcenie z zakresu ochrony środowiska, chemii,
  • chęci do pracy oraz zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • dyspozycyjności i gotowości do pracy zmianowej,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w grupie,
  • umiejętności pracy pod presją czasu.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU PRACY:
  • odbiór jakościowy materiału (odpady),
  • przygotowywanie i pobieranie próbek materiałów,
  • wykonanie oceny laboratoryjnej paliwa alternatywnego,
  • obsługa aparatury kontrolno-pomiarowej,
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.