Najnowsze oferty pracy:

  • Pracownik Ogólnobudowlany

     BBR Polska Sp. z o.o.

    Obowiązki wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń...

    dzisiaj
  • Doradca / Doradczyni Klienta Biznesowego

     T-Mobile Polska S.A.

    Zadania, które na Ciebie czekają: Aktywne pozyskiwanie i nawiązywanie relacji z klientem biznesowym Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych...

    dzisiaj
  • Doradca klienta indywidualnego

     PKO Bank Polski
        świętokrzyskie/ Kazimierza Wielka

    na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Kazimierzy Wielkiej

  • Monter aparatury rozdzielczej i kontrolnej energii elektrycznej

     Miejski Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Kielce

    według stanowiska Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: - umiejętność obsługi elektronarzędzi- 3 lata udokumentowanego...

    dzisiaj
  • Kasjer handlowy

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Łagów

    wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne:

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Mechanik pojazdów samochodowych

Praca: Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Kolonia Pęcławice
Numer: StPr/24/0304
OBOWIĄZKI:
- zapoznanie z przepisami BHP i P.Poż., regulaminem organizacyjnym pracy- rozróżnianie części rodzajów połączeń, materiałów konstrukcyjnych i eksploatacyjnych- określenie stanu technicznego pojazdów i ich zespołów- dobieranie narzędzi i przyrządów pomiarowych do prac obsługowo-naprawczych- rozpoznawanie rodzajów korozji oraz określenie sposobów ochrony przed korozją- posługiwanie się dokumentacją techniczną i rysunkiem technicznym podczas prac montażowych- wykonywanie pod nadzorem opiekuna pomiarów napraw, regeneracji podzespołów pojazdów samochodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kolonia Pęcławice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie