Najnowsze oferty pracy:

  • Konsultant telefoniczny

     CCIG Group Sp. z o.o.
        świętokrzyskie/ Kielce

    CIEKAWI LUDZIE i cool atmosferaELASTYCZNY grafikSTAŁA KASA   + PremiePRACA ZE ZNANYMI markamiSZKOLENIA na start i rozwojoweLUŹNY dress code

    dzisiaj
  • Inżynier Serwisu CNC Maszyn Laserowych

      Recruit Europe

    Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało między innymi:Instalacja i kompleksowa obsługa serwisowaDoradztwo techniczneDbanie o pozytywny wizerunek...

    dzisiaj
  • .Net Software Developer

     KLDiscovery Ontrack Sp. z o. o.

    Location: Katowice Imagine that you are…Part of an Agile team working with web projects using .Netenriching the system with new capabilities and tweaking...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Monter fasad (pomocnik)

Praca: Monter fasad (pomocnik)

Ogłoszenie numer: 2488192, z dnia 2019-06-12

Firma norweska Insert Glass og Fasademontasje AS zatrudni do pracy na terenie całej Norwegii pracowników na stanowisko:

Monter fasad (pomocnik)

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • Montaż fasad, stolarki okiennej, PVC, elewacji wentylowanych typu alucobond, ryeynobond, dibond

Wymagania

  • doświadczenie w montażu konstrukcji aluminiowych
  • doświadczenie w szkleniu konstrukcji aluminiowych
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • kontrakt norweski -Stawka 190 /210 nok
  • pełny etat (minimum 37,5h tygodniowo)
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • samochód służbowy dla grupy monterów
  • możliwość pracy przy ciekawych projektach w całej Norwegii
  • praca w systemie 4 tygodnie w Norwegii, 1 tydzień w Polsce (szczegóły do uzgodnienia)
  • praca od Maja /Czerwca2019 (lub do uzgodnienia w późniejszym terminie)