Najnowsze oferty pracy:

  • Szef Cukierni

     City Park Poznań Sp. z o.o. Sp. kom., ul. Ułańska 5 , 60-748 Poznań

    nadzór nad terminową realizacją produkcji, zgodnie z wymaganiami ilościowymi i jakościowymizarządzanie zespołem (grafik personelu i produkcji,...

    dzisiaj
  • Kierownik Budowy

     AIDA Sp. z o.o.

    Opis stanowiska:Kierowanie budowami o wartości do 8 milionów złotych.Organizacja i koordynacja robót prowadzonych siłami własnymi i...

    dzisiaj
  • Inżynier Budowy

    Opis stanowiska:Nadzór i koordynacja robót prowadzonych siłami własnymi i podwykonawców.Nadzór nad jakością, terminowością oraz zgodnością z...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Monter instalacji wyciągowych spalin

Praca: Monter instalacji wyciągowych spalin

SIEGER Personaldienstleistungen GmbH

 to rzetelna rodzinna firma współpracująca z solidnymi i sprawdzonymi partnerami.

Obecnie poszukujemy odpowiedzialnych i zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Monter instalacji wyciągowych spalin

Miejsce pracy: Niemcy / Stuttgart

Do obowiązków na w/w stanowisku należy wykonywanie zleconych zadań związanych z montażem systemów wyciągowych spalin u klientów naszej firmy, którzy zamówili kompleksowe rozwiązanie łącznie z instalacją systemu.

Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe w kierunkach instalacyjnych, ślusarskich, elektrycznych
  • dobry stan zdrowia,
  • prawo jazdy kat. B
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • elastyczność, zmysł organizacyjny, pozytywne usposobienie
  • sumienność, rzetelność, dyspozycyjność, gotowość do pracy w delegacji
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie na niemiecką umowę o pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne, wypłacane regularnie zarobki
  • możliwość zakwaterowania
  • miłą i przyjazną atmosferę
  • szkolenie przygotowujące
  • pomoc w sprawach formalnych i organizacyjnych w j. polskim przez cały okres zatrudnienia
  • telefon służbowy, nowoczesne narzędzia i odzież roboczą
  • możliwość pobierania niemieckiego zasiłku na dziecko