Najnowsze oferty pracy:

  • Office Manager

     SanDiet sp.c. P.Ihnatowicz E.Ptak

    Nasz pracownik marzeń POTRAFIPracować zdalnie (nie jest potrzebny kontakt z klientem)Układać indywidualne jadłospisy (w kcalmar)Zarządzać szeroko...

    dzisiaj
  • Konsultant Salonu Firmowego

     VECTRA S.A.
        świętokrzyskie/ Kielce

      Wymagania:wykształcenie średnie;pożądane minimum 6. miesięczne doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu, związanym z bezpośrednią...

    dzisiaj
  • Nauczyciel przedmiotów zawodowych

     Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.
        świętokrzyskie/ Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Starachowice

    w zakresie następujących zagadnień:Informatyka i bezpieczeństwo teleinformatyczneFlorystykaRachunkowośćAdministracja i prawoTerapia...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Monter konstrukcji stalowych

Praca: Monter konstrukcji stalowych

Ogłoszenie numer: 2506281, z dnia 2019-06-27

PPHU VOSS

Firma P.P.H.U. VOSS oferuje precyzyjny montaż, demontaż i serwis regałów magazynowych wszystkich rodzajów oraz innych materiałów powierzonych przez klienta w oparciu o dostarczoną dokumentację.

Wykonujemy montaż regałów paletowych wysokiego składowania {SILOS}: Radioshuttle, Pushback, regałów małego składowania - AKL, konstrukcji stalowych wjezdnych, przepływowych, regałów półkowych, dwupoziomowych, antresoli.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Monter konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • Montaż konstrukcji stalowych – praca na terenie całej Unii Europejskiej i nie tylko
  • Montaż konstrukcji regałów wysokiego składowania

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Uprawnienia do pracy na wysokości – mile widziana
  • Znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego – mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia na podnośniki nożycowe i wózki widłowe

Oferujemy

  • Transport z Polski na miejsce pracy
  • Dojazd do pracy w miejscu jej wykonywania
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie
  • Wysokie zarobki