Najnowsze oferty pracy:

  • Spedytor Drogowy

     Wrosped
        świętokrzyskie/ Starachowice

    Poszukujemy osób na stanowisko Spedytora Drogowego, do naszych istniejących już oddziałów we Wrocławiu, Starachowicach, Żorach i Piasecznie, a także...

    dzisiaj
  • Doradca klienta indywidualnego

     PKO Bank Polski
        świętokrzyskie/ Kazimierza Wielka

    na czas określony PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Kazimierzy Wielkiej

    dzisiaj
  • Elektryk

     Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
        świętokrzyskie/ Skarżysko-Kamienna

    - Rozładowywanie baterii- Praca do 1 kV Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, elektryczne Wymagania inne: [Inne] : Wykształcenie...

    dzisiaj
  • Operator wózka widłowego

    - przyjmowanie dostaw i rozładunek towarów- rozlokowywanie towarów na magazynie- przygotowywanie, wydawanie towarów- załadunek na środki transportu-...

    dzisiaj
  • Sprzedawca

     Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
        świętokrzyskie/ Łagów

    Sprzedawca Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

    wczoraj

Praca

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Monter - spawacz

Praca: Monter - spawacz

Posiadasz doświadczenie jako ślusarz- monter- spawacz MIG/ MAG? Aplikuj do Nas! Szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy  pracę w stabilnej firmie, atrakcyjnie wynagrodzenie,  pracę w systemie 1 zmianowym!

Monter - spawacz
Miejsce pracy: Kielce
oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie od  5000-7000 zł brutto
  • praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • praca na 1 zmianę w godzinach 6-14
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • możliwość stałego zatrudnienia bezpośrednio u klienta
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna itp.
zadania
  • wykonywanie operacji spawania metodą mig/mag
  • prace monterskie i ślusarskie
  • przygotowywanie elementów i materiałów do spawania zgodnie z dokumentacją techniczną
oczekujemy
  • znajomości rysunku technicznego
  • kwalifikacji spawalniczych MIG/MAG
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku