Najnowsze oferty pracy:

  • Doradca Klienta

     Adreams
        świętokrzyskie/ Ostrowiec Świętokrzyski

       Lubisz handel, kochasz pracę z ludźmi i angażujesz się w wykonywaną przez siebie pracę?Pragniesz zmian, wyzwań i chcesz pracować w największej...

    dzisiaj
  • Kierowca Transportu Międzynarodowego C+E

     VIVE Textile Recycling Sp. z o. o.
        świętokrzyskie/ Kielce

     Nasi Kierowcy Transportu Międzynarodowego na co dzień:Pokonują stałe trasy międzynarodowe, głównie: Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg, Szwajcaria,...

    dzisiaj
  • Kierownik Produkcji

     Work & Business Solutions

    Miejsce pracy: Mszana Dolna (woj. małopolskie) Nr ref.: KP/MAŁ /1120 Zakres obowiązków:Kompleksowe zarządzanie zakładem produkcyjnym.Zarządzanie i...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Operator maszyny belującej makulaturę

Praca: Operator maszyny belującej makulaturę

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Operator maszyny belującej makulaturę
Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna
Numer: StPr/20/0969
OBOWIĄZKI:

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Skarżysko-Kamienna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej