Najnowsze oferty pracy:

  • Java Developer

     Citycom
        świętokrzyskie/ Kielce

    Zakres obowiązkówTworzenie oprogramowaniaWdrażanie i rozwijanie nowych technologiiAktywna praca i uczestniczenie w całościowych procesach wytwarzania...

    dzisiaj
  • iOS Developer

     ASTEK Polska

    Currently, I am looking for an iOS Developer.The job is remote and the salary is up to 1150 pln net+vat/day. Job contract is also possible.You are a good...

    dzisiaj
  • Technical Artist [rekrutacja online]

     QLOC S.A.

    Place of work:Warsaw, Gdańsk or remotely RESPONSIBILITIES:Collaborating closely with our clients’ artists and engineers to ensure that technical production...

Praca świętokrzyskie  /  Oferty pracy  /  Operator mieszarki - do przyuczenia

Praca: Operator mieszarki - do przyuczenia

Powiatowy Urząd Pracy w Końskich
Operator mieszarki - do przyuczenia
Miejsce pracy: Końskie
Numer: StPr/20/1385
OBOWIĄZKI:
Operator mieszarki - pracownik do przyuczenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Końskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Końskich